29.09.2024

Ve velmi oslabené sestavě to bylo bez šance na úspěch

K poslednímu utkání do Dolního Dvořiště jsme neodcestovali v ideálním složení – trenérské duo Michal Brabec – Tomáš Švehla z různých důvodů nemohlo počítat s Kadulou, Krýslem, Hajduškem, Zoubkem, Blatským, Mertlem a brankář Vondrášek dorazil přímo z práce.

Do dvacáté minuty plány vycházely, jenže pak se domácí ujali vedení, které ještě do přestávky vytáhli na 4:0, přičemž některé branky byly z kategorie velmi laciných. Po změně stran Dolní Dvořiště přidalo ještě dva zásahy, přičemž v závěru se mezi tyče dostal i gólman Vondrášek, jenž střídal zraněného O. Kuneše. Katovice si tak připsaly třetí porážku v řadě a ve čtrnáctičlenné tabulce klesly na desátou příčku.

FK Dolní Dvořiště – SK Otava Katovice 6:0 (4:0).

Branky: 23. a 30. urazil, 20. Štifter, 41. Tesař, 51. Carda, 87. Štěpánek. Rozhodčí: Trkovský – Brodský, Dušek. ŽK: 0:1 (89. Braťka). Přihlíželo 150 diváků.

Sestava Katovic: O. Kuneš (77. Vondrášek) – Koutský (46. R. Kuneš), Cibulka, Viktora, Braťka – Káles, Duba, Hlava, Kotenko – Mašík (65. Beneš) - Křivanec.

Michal Brabec, trenér Katovic: „Nastoupili jsme v oslabené sestavě, chtěli jsme bojovat, ale bohužel nám to nevyšlo. Domácí byli lepší.“