17.04.2023

Prohra na hřišti posledního. Je to ostuda, řekl trenér

Nováček z Horní Břízy, který je už smířen se sestupem, se ve 22. kole áčkové skupiny divize dočkal první výhry. Bohužel si ji připsal nad naším mužstvem, které zdolal na svém hřišti díky brance v nastaveném čase 2:1 (1:0).

SK Horní Bříza - SK Otava Katovice 2:1 (1:0).

Branky: 22. Netáhlo, 90+4. Reindl - 71. L. Bálek. Rozhodčí: Suchánek - Flade, Kříž. ŽK: 3:2 (27. Kožíšek, 36. Šmíd, 42. Čeliš - 21. Chylík, 51. D. Bálek). Přihlíželo 120 diváků.

Sestava: Provazník - Cibulka, Janoch, Chylík, Motl (66. Kahuj) - Hnídek, Repa, Sládek (46. D. Bálek), L. Bálek - Uher (89. Kostka) - Požárek (59. Habor).

Hodnocení trenéra Přemysla Šrouba: „Prohráli jsme s posledním týmem tabulky, takže se mi to nehodnotí lehce. Je to ostuda, protože při vší úctě k soupeři, takový zápas musíme zvládnout. První půlka bez pohybu a nasazení. Ve druhé jsme to trošku přeskupili a hru naprosto ovládli. Z velkého tlaku se nám povedlo vyrovnat a otočka byla na spadnutí. Závěr jsme bohužel nezvládli takticky. Na hráče jsem křičel, ať hru neotvírají, bohužel vidina výhry pro ně byla silnější. V poslední minutě nastavení přišla obrovská chyba v obraně, domácí šli sami na brÁnu a dali vítězný gól. Gratuluji jim sportovně k historické výhře v divizi. Musíme to přijmout a rychle se z toho oklepat...”

Děkujeme všem fanouškům, kteří nás vyrazili podpořit nebo nám drželi palce a my uděláme maximum, abychom příště společně oslavili vítězství. V sobotu 22. dubna přivítáme od 17 hodin v domácí Dudák aréně pražskou Aritmu.