13.08.2023

Partie s příbramským béčkem žádný gól nepřinesla

Anglický týden jsme završili domácím soubojem s rezervou Příbrami. Takřka tři stovky fanoušků se žádné změny stavu nedočkaly, takže se body dělily.

2. kolo divize (skupina A), sobota 12. srpna:

SK Otava Katovice – FK Příbram B 0:0.

Rozhodčí: Pena – Šlajs, Šálková. ŽK: 3:2 (83. Kotrba, 86. D. Bálek, 87. Sládek – 81. Procházka, 87. Gerža). Přihlíželo 281 diváků.

Sestava Katovic: Provazník – Hnídek (46. Motl), Janoch, Michal Kynkor, Sigmund – Kotrba, Martin Kynkor (68. Chylík) – D. Bálek, Kahuj (61. Sládek), Brabec (68. Souhrada) – Požárek (77. Kostka).

Sestava Příbrami B: Kautský – Kareš, Jelínek, Lisý, Štěpánek (40. Šindler, 77. Krasniqi), Gerža, Krameš, Andronikou (90. Kindlmann), Čížek, Šurýn, Procházka.

Komentář trenéra Lubomíra Vašici: "Bylo vidět, že nám po středečním poháru pravděpodobně chyběla trochu síla. To se projevilo ve spoustě nepřesností, což nahrávalo mladému a běhavému soupeři. Čekal na naše chyby a můžeme být rádi, že žádnou nepotrestal, takže to pro nás mohlo dopadnout ještě hůře, protože i kdybychom hráli do půlnoci, tak bychom asi žádný gól nedali. Nicméně, i když nemám sílu, tak musím dodržovat nějaké pokyny a musím se pohybovat v nějakém prostoru, takže nás to neomlouvá. Co je pro mě největší zklamání, tak to jsou někteří hráči z lavičky. Místo toho, aby mužstvu pomohli, tak ho spíše ještě oslabí. To mě mrzí nejvíce, že u nich není ctižádost ukázat, že na to mají a že by měli hrát. Jdou pomoci unaveným kamarádům, když to takhle řeknu, a prakticky to tam odchodí, což je špatně. Musíme pořádně potrénovat a v dalším zápase v Mariánských Lázních budeme muset podat lepší výkon. Bude to podle mě těžší než proti béčku Příbrami, jelikož Mariánky mají velmi dobré, vyzrálé a zkušené mužstvo. Kdybychom se tam prezentovali takovou hrou, tak bychom na žádný bodový zisk neměli šanci."