24.09.2023

K důležité výhře nad Rokycany pomohl Jindřich Kadula

Druhou část podzimu jsme zahájili vítězně, když jsme ve velmi důležitém utkání porazili soupeře z Rokycan. Mužstvu výrazně pomohl Jindřich Kadula. A také děkujeme všem fanouškům za skvělou návštěvu a podporu!

8. kolo divize (skupina A), sobota 23. září:

SK Otava Katovice – FC Rokycany 4:1 (1:0).

Branky: 12. L. Bálek, 53. Kotrba, 74. Souhrada, 78. Kadula – 89. Procházka. Rozhodčí: Hamouz – Beneš, Ježek. ŽK: 1:1 (41. Brabec – 19. Titl). Přihlíželo 335 diváků.

Sestava Katovic: Švehla – Sigmund (65. Hnídek), Janoch, Michal Kynkor, Brabec – Kahuj (82. Kostka), Kotrba – L. Bálek, Sládek (46. Kadula), Motl – D. Bálek (70. Souhrada).

Sestava Rokycan: Houdek – Horváth, Matas, Rybař, Hereit, Laubr (74. Zajíček), Černý (54. Glazer), Pražský (54. Smíšek), Pergl (67. Procházka), Holek, Titl (67. Nový).

Lubomír Vašica, trenér Katovic: "Po zpackaném zápase v Českém Krumlově kluci zabrali a byla na nich vidět veliká vůle zvítězit. Podařilo se nám vstřelit čtyři góly a hráli jsme s velikým nasazením. V prvním poločase sice doprovázela naší hru celá řada nepřesností, ale to si myslím, že pramenilo z přemíry snahy a nervozity. Po druhém gólu jsme se však srovnali a odehráli velmi dobrý druhý poločas. Obrovsky nám také pomohl Jindra Kadula, jenž dokáže přidržet balon, zklidnit hru, narazit si s někým nebo dát gól. Je to komplexní fotbalista, vedle kterého mladí kluci jenom porostou. Mohou okoukat styl jeho hry a zlepšovat se. Pokud by nám pomohl v každém domácím zápase, byli bychom nesmírně rádi."

Ostatní výsledky: Mariánské Lázně – Hořovice 4:1, Sokolov – Domažlice B 4:2, Aritma Praha – Příbram B, Komárov – Soběslav 2:2, Klatovy – Jindřichův Hradec 2:0, Doubravka – Tachov 2:0, Český Krumlov – Petřín Plzeň 1:2.