29.10.2023

Za dobrý výkon bodová odměna nepřišla

Ani tentokrát se nám bohužel sérii venkovních nezdarů prolomit nepodařilo, byť jsme i v oslabené sestavě bojovali, co to šlo. Po změně stran jsme se hnali za vyrovnáním, jenže žádná z velikých šancí změnu stavu nepřinesla a naopak domácí odskočili v 69. minutě po další standardní situaci.

13. kolo divize (skupina A), sobota 28. října:

SK Hořovice – SK Otava Katovice 2:0 (1:0).

Branky: 12. Puchmertl, 69. Mareš. Rozhodčí: Říha – Pena, Schveinert. ŽK: 1:1 (67. Smetana – 86. Michal Kynkor). Přihlíželo 130 diváků.

Sestava Hořovic: Koten – Smetana, Hlídek, Puchmertl, Kuška, Mareš, Záluský, Kos (76. Šíma), Vostárek, Landa (83. Sarvaš), Bělohlávek (89. Vokůrka).

Sestava Katovic: Provazník – Sigmund, Janoch, Michal Kynkor, Chylík (32. Cibulka) – Kahuj, Martin Kynkor, Hnídek, L. Bálek, D. Bálek – Kostka.

Lubomír Vašica, trenér Katovic: „Musím hráče do jednoho pochválit, protože jsme byli lepším týmem. Vypracovali jsme si nespočet brankových příležitostí, bohužel ale na nás v poslední době leží deka a góly nedáváme. Několikrát se balón odkutálel z brankové čáry, v jiných případech jsme trefili brankáře. Našemu výkonu nechybělo nasazení, bojovnost ani fotbalovost. Hodně jsme stříleli, ale měli jsme smůlu. Kdybychom proměnili aspoň čtvrtinu našich šancí, museli jsme se vracet se třemi body."