19.08.2023

Trápení v koncovce pokračovalo v lázeňském městě

Ani třetí kolo, které nás v pátek 18. srpna zavedlo do Mariánských Lázní, výhru nepřineslo. Doplatili jsme na zahozené šance a chyby, po nichž jsme inkasovali góly.

3. kolo divize (skupina A), pátek 18. srpna:

FC Viktoria Mariánské Lázně – SK Otava Katovice 3:0 (2:0).

Branky: 5. Holub, 39. Tapia, 58. Beránek. Rozhodčí: Schveinert – Mičan, Kříž. ŽK: 2:1 (53. Kapolka, 58. Beránek – 57. Brabec). Přihlíželo 200 diváků.

Sestava Mariánských Lázní: Hinterholzing – Šimek, Cinkanič, Dvořák, Beránek, Štůla (72. Peška), D. Skopový (64. M. Skopový), Pěček, Tapia (52. Drahorád), Kapolka (64. Hošek), Holub (72. Renza).

Sestava Katovic: Provazník – Sigmund, Janoch, Michal Kynkor, Motl – Martin Kynkor (46. Kahuj), Kotrba (76. Sládek) – Hnídek (67. Kostka), Brabec, D. Bálek (67. Souhrada) – Požárek (79. Chylík).

Komentář trenéra Lubomíra Vašici: "Sice utkání trochu ovlivnil první gól, který jsme inkasovali již v páté minutě, ale především jsme dostali tři laciné branky po vlastních hrubých chybách. Naopak šance, co si vypracujeme my, tak neproměníme. To je naše největší současná bolest. Strašně se na góly nadřeme. Šance si vypracujeme, v prvním poločase jsme měli tři, ale nedali ani jednu. Druhý poločas jsme začali aktivně, máme soupeře deset minut v jeho velkém vápně, lítá tam balon za balonem, ale nic z toho nebylo. Naopak soupeř jednou zaútočil a hned z toho dal hloupý gól. Již třetí zápas se trápíme tím, že góly nedáváme a naopak laciné inkasujeme. Příště hostíme nováčka z Tachova a ro nás bude v naší situaci každý zápas těžký. Naše skupina je hodně vyrovnaná. Nás zatím nikdo vyloženě nepřehrál, ale bohužel nedáváme góly. Tam je zakopaný pes. Soutěž v každém případě bude v této sezoně o tom, že každý může porazit každého."