18.03.2023

Ocenění v anketě Sportovec Strakonicka 2022

V blatenské sokolovně ve čtvrtek proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků ankety Sportovec Strakonicka 2022, kterou pořádalo Okresní sdružení České unie sportu ve Strakonicích. A svoji stopu v konečném pořadí zanechal i náš fotbalový klub.

Vláďa Uher obsadil v kategorii jednotlivců velmi pěkné páté místo a Dominik Barvíř ovládl hlasování čtenářů Týdeníku Strakonicko v kategorii Sportovec Sympaťák.

Vladimír Uher

Devětadvacetiletý útočník přestoupil do Katovic v roce 2016 a od té doby patří mezi neodmyslitelné základní pilíře. Na podzim roku 2022 vstřelil sedm branek a je momentálně nejlepším střelcem mužstva, kterému pomohl k umístění na předních příčkách divize. Také patří mezi veliké oblíbence fanoušků, zvláště těch z mládežnických kategorií.

Dominik Barvíř
Dominikovi je deset let a už od malička je neskutečně zapálený do sportu. Ve čtyřech letech začal hrát fotbal a k němu přibyly lední hokej s florbalem. Postupně však zůstalo jen u fotbalu. Jeho velikým vzorem je katovický áčkař Vladimír Uher. Až bude velký, chtěl by být fotbalistou nebo policistou po tatínkovi.