08.05.2022

Porážka z Chebu doma odčiněna!

Povedlo se! Předchozí porážku z Chebu jsme hodili za hlavu a v domácím prostředí jsme si připsali další vítězství. Doubravku jsme zdolali 2:1 (2:0) a v tabulce se stále držíme na parádní čtvrté pozici!

O tříbodovém zisku jsme rozhodli již v úvodním poločase, kdy se prosadili oba útočníci. Nejprve v 9. minutě Vladimír Uher a krátce před přestávkou Michal Požárek. Po změně stran jsme pak neproměnili spoustu dalších šancí a soupeř zadělal pět minut před koncem na drama, když se k tyči trefil Roubal, ale více se toho již nestalo.

Hráči tak se svými fanoušky, kteří byli jako vždy fantastičtí, mohli oslavit další vítězství! V této sezoně již čtrnácté.

SK Otava Katovice - SK Senco Doubravka 2:1 (2:0).

Branky: 9. Uher, 45. Požárek - 85. Roubal. Rozhodčí: Štefan - Fišer, Novotný. ŽK: 1:2 (73. D. Bálek - 73. Krejčí, 85. Roubal). Přihlíželo 337 diváků.

Sestava: Švehla – Hnídek, Cibulka, Janoch, Motl – Repa, Kadula, Kotrba, L. Bálek (71. D. Bálek), – Uher (90. Květoň) – Požárek (81. Pavlovič).

Komentář trenéra Přemysla Šrouba: "Myslím si, že jsme měli utkání rozhodnout daleko dříve. Vytvořili jsme si řadu gólovek, vyložených tutovek, a zápas mohl být klidnější. Nicméně chci klukům poděkovat, zvedli jsme se po minulé porážce. Říkal jsem jim, že ji musíme hodit za hlavu a nastartovat novou sérii. Doufám, že se nám to povedlo a že byli diváci spokojení. Myslím, že sledovali dobrý fotbal, i Doubravka se prezentovala skvěle. Jednalo se o velmi těžkého soupeře."