31.05.2022

Na Lom jsme nestačili, teď už jenom doma

Bohužel, ani ve třetím po sobě jdoucím venkovním zápase jsme nedokázali bodovat. Tentokrát jsme se vrátili s prázdnou z Lomu, kde jsme prohráli 1:3 (0:2). O osudu utkání rozhodla již úvodní půle, v níž si domácí vypracovali dvoubrankový náskok. Ten po změně stran navýšili a Kadulovi se podařilo akorát deset minut před koncem korigovat z penalty.

Děkujeme všem fanouškům a už teď se těšíme na parádní trio zápasů v domácí Dudák aréně. Už v pátek k nám zavítají vedoucí Přeštice! Začátek je v 18 hodin.

TJ Sokol Lom – SK Otava Katovice 3:1 (2:0).

Branky: 12. Grobár, 41. Musiol, 66. Novák - 80. Kadula (pen.). Rozhodčí: Hrivík – Hlaváček, Klátil. Bez karet. Diváků: 130.

Lom: Matoušek – Madar (90. Kavka), Slavík, Mácha, M. Rabiňák (28. Do Trung) – Novák, Frizoni, Pfeifer (79. Kučera), Grobár, Janů – Musiol. Trenér Zeman.

Katovice: Švehla – Hnídek, Květoň, Janoch, Motl (59. Chylík) – Pavlovič, Kadula, Kotrba, L. Bálek (73. D. Bálek) – Uher (59. Habor) – Požárek. Trenér Šroub.

Komentář trenéra Přemysla Šrouba: "V Lomu jsme prohráli zaslouženě, hlavně za první poločas. Hráli jsme ustrašeně a vázla nám kombinace. Rozhodl druhý gól do šatny. Po změně stran jsme se zlepšili, ale bohužel až za stavu 3:0. Soupeř byl lepší a teď nás doma čekají suverénní Přeštice. Pokusíme se o malý zázrak."