27.11.2020

Mladší přípravka patří mezi špičku na okrese

Jak si o uplynulém podzimu, který byl předčasně ukončen, počínali nejmladší fotbalisté SK Otava Katovice?

Starší přípravka (okresní přebor)

Družstvo starší přípravky bylo tvořeno hráči a hráčkami ročníku narození 2010, přičemž na soupisce ještě figurovali dva hráči z mladší kategorie (2012) a jedna fotbalistka narozená v roce 2011. V okresním přeboru Katovice dvakrát vyhrály a šestkrát prohrály. Také si zkusily po nerozhodném výsledku dva penaltové rozstřely, a to s poloviční úspěšností. Soutěž byla přerušena tři kola před koncem podzimu.

Na podzim nastoupili: Natálie Milčicová, Alois Kadlec, Natálie Veselá, Michal Trávníček, Filip Řehák, Bára Řezáčová, Ester Samcová, Martin Malý, Jakub Matěja, Martin Pecka, Dominik Barvíř, Petr Škotko, Ondřej Vlasák, Adéla Barvířová.


Mladší přípravka (okresní přebor)

Mladší přípravku tvořil silný ročník 2012 a jedna hráčka narozená v roce 2011. Podzim byl úspěšný. Tým v áčkové skupině vyhrál šest zápasů, jeden smolně prohrál po penaltovém rozstřelu a zařadil se mezi špičku v okresním přeboru.

Na podzim nastoupili: Tomáš Matějka, Přemysl Čížek, Adina Pojarová, Daniel Vohryzka, Václav Řehoř, Alois Kadlec, Denis Pavlík, Bára Řezáčová, Martin Malý, Martin Pecka, Dominik Barvíř, Petr Škotko.


Minipřípravka

Katovická minipřípravka se zúčastnila všech turnajů 3+0, které se na okrese konaly. Na nich ukázala bojovnost, podávala skvělé výkony a nastřílela mnoho gólů. Potvrdilo se, že je dobré trénovat už od útlého věku.

Na podzim nastoupili: Vilém Strakoš, Simona Strakošová, Michal Nejedlý, Krištof Kepl, Štěpán Kotrba, Liliana Samcová, Václav Pešek, Vladislav Pešek.