06.05.2023

Domácí přestřelku s Tochovicemi jsme zvládli

V pětadvacátém kole divize si připisujeme velmi důležité tři body, které nás udržely v po vzdálí od spodních příček tabulky! Po celou dobu jsme byli nad Tochovicemi ve vedení, ale soupeř vždy dokázal vstřelit kontaktní branku, takže to nakonec bylo drama až do závěrečného hvizdu.

25. kolo divize (skupina A), sobota 6. května:

SK Otava Katovice – SK Tochovice 4:3 (3:1).

Branky: 7., 9. a 22. Uher, 75. Habor – 14. Šimůnek, 59. Čížek, 88. Sirotek. Rozhodčí: Cihlář – Kubec, Kastl. ŽK: 0:1 (90. Sirotek). Přihlíželo 290 diváků.

Sestava Katovic: Provazník – Hnídek, Cibulka, Janoch, Chylík – L. Bálek (90+1. Kostka), Kotrba, Kahuj, D. Bálek (76. Repa) – Uher (90+1. Sládek) – Habor (78. Motl).

Sestava Tochovic: Hauser – Huňa (30. Tošovský), Jendruščák (83. Benda), Dušek, Mourek, Čížek, Šimůnek (37. Hadáček), Sirotek, Martin Kynkor, Michal Kynkor, Vlček.

Komentář trenéra Přemysla Šrouba: "Začátek zápasu nám vyšel na jedničku. V deváté minutě jsme vedli 2:0 a vypadalo to na pohodový průběh. Poté jsme však polevili a Tochovice se dostaly zpátky do zápasu. Vláďa Uher zkompletoval svůj hattrick a do kabin se šlo za stavu 3:1. Řekli jsme si, že musíme hrát aktivně a nepustit soupeře do snížení. To bohužel přišlo, ale dvoubrankový náskok nám znovu vrátil Vasyl Habor. Poté šel sám do poloviny hřiště na brankáře, jenže nedal a v závěru bylo opět sníženo na rozdíl jediné trefy. Závěr bláznivého zápasu jsme si už pohlídali, takže jsme si připsali důležité tři body, což je pro nás nejdůležitější. Urvali jsme je po ne moc povedeném výkonu, ale v takto vyrovnané tabulce má výhra pro nás cenu zlata."