14.03.2023

Posílená Příbram byla nad naše síly

Poprvé v této sezoně jsme doma nedokázali bodovat. Velmi kvalitní soupeř z Příbrami, který přijel posílený o hráče z druholigového áčka, po změně stran skóre otočil a došel si pro výhru. Děkujeme všem fanouškům za podporu!

17. kolo divize (sk. A), sobota 11. března:

SK Otava Katovice – FK Viagem Příbram B 3:5 (2:1).

Branky: 3. Požárek, 42. Kadula, 88. Uher – 18. a 49. Fall, 48. a 57. Štěpánek, 78. vlastní Janoch. Rozhodčí: Šiška – Kastl, Šálková. ŽK: 0:1 (6. Fall). Přihlíželo 186 diváků.

Sestava Katovic: Provazník – Cibulka, Janoch, Kostka, Motl – Hnídek (60. Repa), Kahuj, Kotrba (81. Sládek), L. Bálek (81. D. Bálek) – Kadula (81. Habor) – Požárek (60. Uher).

Sestava Příbrami B: Babka – Schindler (83. Krasniqi), Šimáček, Jahic, Surmaj (27. Štěpánek), Antwi, Anih (73. Hýsek), Švestka, Sayed, Fall, Kareš.

Komentář trenéra Přemysla Šrouba: "Příbram k nám přijela s deseti hráči z áčka, takže jsme to měli velmi těžké. Musím však kluky pochválit i přes prohru, hlavně za první poločas. Dokonale plnili taktické pokyny a po brejkových situacích jsme si vytvářeli šance. Hosté naráželi na náš dobře fungující blok, a dokonce jsme šli do kabin za stavu 2:1. Bohužel jsme nezvládli úvodní čtvrthodinu druhé půle, kdy Příbram třemi góly skóre otočila. Škoda, dva góly jsme jí darovali prakticky zadarmo. Troufám si říci, že každý jiný tým z divize bychom po takovém výkonu doma porazili, ale takto posílený soupeř byl nad naše síly. Je ovšem na čem stavět…"