29.07.2021

Vydařenou generálku vidělo 645 diváků

645 diváků, fantastická kulisa a vysoká výhra 5:0 nad juniorkou Slavie - co víc si přát... Ve všední den nevšední zážitek! Děkujeme všem, co přišli a společně s námi si to užili.

SK Otava Katovice - SK Slavia Praha U19 5:0 (1:0).

Branky: Uher 2 (1 z penalty), Mikeš, Kadula, Požárek. Rozhodčí: Kaštánek. Přihlíželo 645 diváků.

Katovice: Švehla - Mikeš, Cibulka, Janoch, Motl - Hnídek, Kahuj, Kotrba, L. Bálek - Kadula - Požárek. Střídali Provazník, Uher, D. Bálek a Bartůněk.

Slavia Praha U19: Dvořák - Novák, Behenský, Hunal, Iliev, Trédl, Novák, Kričfaluši, Kašpírek, Hrubý, Jelínek. Střídali Fatrdle, Korbler, Jinoch, Zapletal, Vajgl, Toula, Kerechan a Slavata.

V úvodních dvaceti minutách byli lepší mladíci Slavie, kteří však své šance neproměnili. Naopak jsme udeřili my. Na konci první půle Michal Požárek orazítkoval tyč, balon se odrazil k Michalu Mikešovi, jenž jej s pomocí břevna poslal do sítě - 1:0. Po změně stran zvýšil z penalty na 2:0 Vladimír Uher a vyčkávací taktika s hrou na brejky nesla své ovoce. Na 3:0 upravil Jindřich Kadula, který dokončil parádní sólo Tomáše Janocha, poté pěknou kombinaci střelou do protipohybu gólmana zakončil Vladimír Uher a konečnou podobu výsledku dal Michal Požárek.