08.09.2020

V Rokycanech jsme sahali po všech bodech

Divoká přestřelka v Rokycanech skončila nerozhodným výsledkem. Skóre se přitom přelévalo z jedné strany na druhou - 2:0, 2:3, 3:3, 3:4, 4:4. Plusový bod pak v penaltové loterii urvali domácí.

FC Rokycany – SK Otava Katovice 4:4 (2:2) – penalty 4:2.

Branky: 29. Debellis, 31., 64. a 90. Procházka – 40. Tušer, 42. Repa, 53. L. Bálek, 71. Požárek. Rozhodčí: Lafek – Vyhnanovský, Dohnal. ŽK: 0:2 (84. Kadula, 87. Koutský). Přihlíželo 200 diváků.

Sestava Rokycan: Houdek – Matas, Glazer, Procházka, Debellis, Lehký (61. Plzák), Ineman (46. Hereit), Koranda (53. Stejskal), Laubr (53. Kroc), Ženíšek, Denk (78. Vaščák).

Sestava Katovic: Švehla – Cibulka, Janoch, Tušer, Chylík (67. Koutský) – L. Bálek, Kahuy, Kotrba (79. D. Bálek), Repa – Kadula – Uher (66. Požárek).

Komentář trenéra Přemysla Šrouba: "Odehráli jsme další oku diváka lahodící zápas. Od začátku jsme byli lepší a dobře jsme na soupeřově polovině kombinovali. Po půl hodině však přišly dvě chyby v defenzivě a prohrávali jsme 0:2. V tuto chvíli bych asi konečnou remízu bral všema deseti. Semknuli jsme se, dál jsme pokračovali v dobré hře a do přestávky se nám podařilo zásluhou Tušera a Repy vyrovnat. Do druhé půle jsme vletěli a po pěkné individuální akci nás do vedení dostal Lukáš Bálek. Následně měl obrovskou tutovku Jindra Kadula, ale gólman ho bohužel vychytal. Domácí znovu po závaru vyrovnali a náskok nám vrátil Michal Požárek. Když už to vypadalo, že takto bláznivý zápas zvládneme, tak přišel v poslední minutě dlouhý aut do vápna a volný hráč na zadní tyči vyrovnal. Musím přesto hráče pochválit, protože odehráli výborné utkání. K penaltám se ani vyjadřovat nebudu, prostě nám nejdou…"