06.10.2020

V Plzni jsme vyšli bodově i střelecky naprázdno

Sedmé kolo divize moc radosti do našeho tábora nepřineslo. Bez bodů jsme se vrátili ze hřiště plzeňského Petřínu, kde jsme dokonce ani skórovali, což se nám v této soutěži stalo teprve podruhé. Na vině bylo neproměňování šancí, přičemž hned třikrát zachránilo Západočechy břevno.

SK Petřín Plzeň – SK Otava Katovice 2:0 (1:0).

Branky: 8. Demeter, 85. Lisý. Rozhodčí: Nehasil – Jati, Fencl. ŽK: 0:1 (75. Uher). Přihlíželo 200 diváků.

SK Petřín Plzeň: Hrabačka – Šimáně (85. Fikrle), Heller (85. Kotěšovec), Zoubek, Klich, Lisý, Demeter (62. Bendl), Vinkler, Provod (72. Fiala), Trojovský, Tětek (62. Bílik).

SK Otava Katovice: Švehla – Cibulka, Janoch, Tušer, Chylík – Repa, D. Bálek, Kotrba, L. Bálek (46. Miklas, 68. Koutský) – Kadula – Požárek (59. Uher).


Komentář trenéra Přemysla Šrouba: "Do Plzně jsme jeli s cílem bodovat, ale bohužel jsme vyšli naprázdno. Co je nám platné, že jsme v poli byli Petřínu vyrovnaným soupeřem, když jsme neproměnili takové množství šancí. Třikrát jsme nastřelili břevno a dvakrát domácí vykopávali míč z prázdné brány. Kromě prvních dvaceti minut, kdy nás podržel několika výbornými zákroky gólman Švehla, nás Petřín nepřehrával, ale na to se historie neptá. Musíme znovu zabrat a doma porazit Cheb."