28.01.2023

Úvodní herní prověrka přinesla těsnou výhru

V prvním přípravném utkání, které se hrálo poslední lednovou sobotu, jsme si připsali nad Osekem (krajský přebor) výhru 2:1 (0:0).

Přípravné utkání, sobota 28. ledna:

SK Otava Katovice – TJ Osek 2:1 (0:0).

Branky: Uher z penalty, Repa – J. Říský. Rozhodčí: Kaštánek. Přihlíželo 100 diváků.

Sestava Katovic: 1. – 30.: Švehla – Cibulka, Janoch, Kostka, Motl – L. Bálek, Kotrba, Sládek, D. Bálek – Uher – Požárek. 31. – 60.: Švehla (45. Provazník) – Hnídek, Janoch, Cibulka, Chylík – Repa, Kotrba (45. Kadula), Sládek (45. Kahuj), D. Bálek – Habor – Požárek. 61. – 90.: Provazník – Hnídek, Kostka, Chylík, Motl – Repa, Kahuj, Kadula, L. Bálek – Uher – Habor.

Přemysl Šroub, trenér Katovic: "Doteď jsme nebyli pomalu na míči, měli jsme v nohách od středy hodně běhání, takže jsem očekával, že kombinace bude váznout a nebudeme hrát v takové rychlosti. To se i potvrdilo, zápas na koukání moc pěkný nebyl. Horkotěžko jsme zvítězili 2:1 a musím uznat, že Osek hrál dobře. Složitě jsme se dostávali do zakončení, ale jsem rád, že jsme skóre otočili. Na to, že jsme přijeli rovnou ze soustředění, to úplně hrozné nebylo, ale určitě máme na čem pracovat. Jsme na začátku přípravy a budeme na to mít dlouhou dobu. Teď teprve přejdeme na hřiště a budeme pilovat fotbalové věci."