18.10.2022

Tentokrát to bylo drama do (před)poslední minuty

Katovická Dudák aréna viděla další skvělý závěr! Ještě v předposlední minutě byl stav nerozhodný, ale nevzdali jsme se a nakonec jsme díky trefě střídajícího Vasyla Habora brali všechny body.

11. kolo divize, sobota 15. října:

SK Otava Katovice – FK Slavoj Český Krumlov 2:1 (1:0).

Branky: 12. Kadula, 89. Habor - 63. Kabele. Rozhodčí: Izugrafov – Janíček, Panský. ŽK: 3:1 (69. Motl, 89. Habor, 91. Sládek - 87. Svoboda). Přihlíželo 303 diváků.

Sestava Katovic: Provazník – Cibulka, Janoch, Kostka, Chylík – L. Bálek (82. Sládek), Kotrba, Kadula, D. Bálek (35. Motl) – Štěch – Uher (73. Habor).

Sestava Českého Krumlova: Beránek – Trmal, Kabele, Kuna – Kolář, Svoboda, Matuška, Vávra (75. Strapek), Novák – Rosůlek (85. Parakhnenko), Vaněk (58. Růžička).

Komentář trenéra Přemysla Šrouba: "Doslova šťastné vítězství. Musím říci, že se Český Krumlov předvedl ve výborném světle, byl to pro nás obrovsky těžký zápas, možná doma vůbec nejtěžší. Hrál opravdu dobře a nám se nedařilo kombinovat. Bylo důležité, že se nám podařilo jít do vedení, a i když soupeř sice více držel balon, dobře jsme bránili v bloku a žádnou vyloženou šanci jsme mu nedovolili. Tak skončil i první poločas. Trochu jsme to vyměnili, dali jsme Jindru Kadulu více nahoru, abychom vpředu více podrželi balon, protože se nám to v první půli moc nedařilo. Ani bych neřekl, že to moc vycházelo. Krumlov nás znovu přitlačil a měli jsme hoňky. Zaslouženě vyrovnal z trestného kopu, ale od té doby si myslím, že jsme se trochu probudili a šli si pro tři body. Byla to pro nás rána do hlavy. Kluci přeřadili na pátý rychlostní stupeň a věřil jsem tomu. Jsem rád, že nám vyšlo i střídání. Vasyl je šťastný žolík, znovu dal gól a rozhodl zápas."