28.09.2021

Sváteční předehrávka přinesla další výhru

Fotbalisté Katovic zvítězili v dalším domácím utkání. Tentokrát porazili Klatovy 4:2. Navíc vyhrál kanonýr Jindřich Kadula sázku s ředitelem Měšťanského pivovaru Dudák, když vstřelil gól. Vyhrál tak sud piva pro své spoluhráče.

Katovice - Klatovy 4:2 (1:1).

Branky: 40. a 77. Kadula, 62. Repa, 79. Požárek – 7. Pressl, 87. Zajíček. ŽK: Repa – Janda, Mészáros, Zajíček. Diváci: 412. Rozhodčí: Makovička – Hamouz, Pálek.
Katovice: Provazník – Hnídek, Janoch, Kotrba, Motl – L Bálek (87. Mikeš), Repa, Kadula (81. Sládek), D. Bálek – Uher – Požárek

„Hned v úvodu zápasu jsme inkasovali, kdy po naší ztrátě míče krásně Tonda Presl od půlky přeloboval gólmana. Trochu nás to opařilo a dvacet či třicet minut. byly Klatovy lepším týmem. Když jsme se z toho oklepali, přišly i naše šance a po rohu se nám podařilo Kadulou vyrovnat. To bylo hodně důležité. V kabině jsme si k tomu něco řekli a hra se změnila. Chtěli jsme hrát ze zabezpečené obrany, protože Klatovy mají velmi dobrý tým. Vyšly nám brejky, ze kterých se nám podařilo zvítězit. Jsme rádi za vydřené tři body. Oni pak v závěru stav korigovali. Je však třeba říci, že Provazník chytil Preslovi penaltu, z té mohl soupeř vyrovnávat na 2:2," komentoval utkání katovický trenér Přemysl Šroub.

V Katovicích si tedy mohou užívat a jít do dalších zápasů s klidnou hlavou. "Velká spokojenost s nahranými body. Čekají nás soupeři z první trojky a doufám, že se nám ještě nyní podaří doma porazit Soběslav, abychom se dostali ještě výš," dodal trenér.


Zdroj: https://strakonicky.denik.cz/fotbal-divize/katovic...