24.03.2022

Repa: Výjezd do Mariánských Lázní jsme si užili

Michal Repa byl v Mariánských Lázních autorem jediné naší branky, ta znamenala vyrovnání na konečných 1:1.

Byl jsi se ziskem jednoho bodu ze hřiště Mariánských Lázní vzhledem k průběhu utkání spokojený, nebo jsi osobně pomýšlel na všechny tři?

Samozřejmě jsme pomýšleli na tři body, ale v prvním poločase se nám nepodařilo proměnit velkou šanci, a tak jsme šli do druhého poločasu s tím, že i 0:0 je pro nás dobrý výsledek. Ale na začátku druhé půle jsme inkasovali z penalty. Poté jsme to nevzdali a podařilo se nám na konci zápasu zaslouženě vyrovnat a odvézt aspoň jeden bod.

Jak bys popsal svoji trefu, která znamenala vyrovnání na konečných 1:1? Byl jsi hned rozhodnutý, že sám akci zakončíš, nebo jsi také uvažoval nad tím, že bys ještě přihrával?

Byla to naše typická akce. Rychlý přechod do útoku, pěkná přihrávka do vápna a tam jsem prostřelil brankáře. Jakmile jsem se dostal dovnitř pokutového území, už jsem nad nějakou přihrávkou vůbec neuvažoval.

Jak sis celý výjezd do lázeňského města užil, vzhledem k tomu, že jste tam odcestovali už v pátek?

Výjezd jsme si užili, myslím, všichni. Bylo to příjemné zpestření, lepší než vstávat v sobotu v pět ráno a poté ject tři hodiny autobusem a jít do zápasu rozlámanej po dlouhé cestě.

Příště vás čeká domácí zápas proti Rokycanům, kterým máte co vracet, protože jste na jejich hřišti prohráli vysoko 0:3. O motivaci tak budete mít postaráno, že?

Určitě jim budeme chtít porážku vrátit! Zápasy s nimi jsou vždy těžké, ale doma jsme silní a myslím, že soupeř pojede domů s prázdnou.

Na co bys pozval vaše věrné fanoušky, kteří jistě opět dorazí v hojném počtu?

Pozval bych je na dobrý fotbal, pivo a klobásu! Zároveň bych jim chtěl poděkovat za to, jak nás podporují a fandí - ať už hrajeme doma nebo venku, kde nám dělají svým fanděním domácí prostředí!