03.06.2022

Proti lídrovi z Přeštic jsme podali dobrý výkon

Malý zázrak se bohužel nestal, v Dudák aréně dnes zvítězily vedoucí Přeštice, ale neměly to vůbec jednoduché.

V 66. minutě trefil Daniel Pavlovič tyčku a zanedlouho Vladimír Uher zahodil z dorážky velikou šanci.

Vše podstatné se tedy odehrálo až v závěrečné desetiminutovce.

V 80. minutě poslal hosty do vedení Končal, za dvě minuty musel předčasně do sprch po dvou žlutých a červené kartě Kotrba a za další dvě minuty přidal druhou branku Přeštic Heger.

Vasyl Habor pak akorát svým prvním gólem v katovickém dresu snižoval na konečných 1:2.


SK Otava Katovice – FK Robstav Přeštice 1:2 (0:0).

Branky: 91. Habor – 80. Končal, 84. Heger. Rozhodčí: Koranda – Janíček, Žurek. ŽK: 3:2 (77. a 82. Kotrba, 72. Pavlovič – 55. Kraml, 72. Přibáň). ČK: 1:0 (82. Kotrba po 2 ŽK). Přihlíželo 391 diváků.

Sestava Katovic: Švehla – Hnídek, Janoch, Chylík, Motl – Pavlovič (79. Repa), Kotrba, Kadula, L. Bálek (79. D. Bálek) – Uher – Požárek (74. Habor).

Sestava Přeštic: Švihořík – Heger, Chocholoušek, Kraml (85. Vilček), Šmídl (64. Böhm), Přibáň, Štípek (85. Půta), Mudra (74. Končal), Arzberger (74. Vohrna), Vacovský, Beránek.


Komentář trenéra Přemysla Šrouba: "Proti lídrovi tabulky jsme podali výborný výkon. Bojovali jsme a vytvořili si více šancí. Nastřelili jsme dvakrát tyč a nedali jsme gól ani z malého vápna. Mrzí mě to hlavně za kluky. Zasloužili si lepší výsledek, ale nedá se nic dělat. Musím je pochválit, protože dřeli na maximum, a když takto odmakáme každý zápas, vždy budu bez ohledu na výsledek spokojený. Samozřejmě převažuje zklamání z prohry, ale musíme to hodit za hlavu a dobře se připravit na derby s Dynamem."