28.03.2022

Proti Rokycanům se nám podařil další obrat

Opět jsme to doma zvládli za tři body! Sice jsme dvakrát prohrávali, ale i tak jsme si poslední březnovou sobotu připsali nad Rokycany vítězství.

SK Otava Katovice - FC Rokycany 3:2 (2:2).

Branky: 27. a 55. Požárek, 45. Uher - 21. a 30. Ženíšek (1. z pen.). Rozhodčí: Cichra - Kastl, Štefan. ŽK: 4:3 (75. Kotrba, 77. Hnídek, 82. Motl, 90. Uher – 43. Rybař, 81. Hereit, 83. Matas). Přihlíželo 334 diváků!

Sestava Katovic: Švehla – Hnídek (84. Habor), Květoň, Cibulka, Rejšek – L. Bálek (89. Pavlovič), Kotrba, Janoch, Motl – Uher – Požárek (90. Hajdušek).

Sestava Rokycan: Houdek – Matas, Rybař (57. Čeliš), Hereit, Procházka, Lehký (76. Stejskal), Vaščák (72. Zajíček), Janota (72. Laubr), Kramer, Holek, Ženíšek.

Přemysl Šroub, trenér Katovic: "Přál bych si už taky jeden zápas, abychom vedli. Opět se to pro nás nevyvíjelo dobře, prohrávali jsme po penaltě, jíž předcházela zbytečná a smolná ruka. Bylo to v době našeho největšího tlaku, kdy jsme se dostávali do šancí. Vyrovnali jsme, ale za chvíli zase přišel inkasovaný gól. Už si na to pomalu zvykáme a jsme připraveni na to, že budeme ve druhé půli skóre otáčet. Ale jsem rád, že to mužstvo zvládlo a neodpadli jsme fyzicky. Příště zajíždíme do Berouna, na který jsme se teď byli podívat v Přešticích. Nečeká nás nic lehkého, protože minule doma porazili Lom. Mělo by se tam nejspíše hrát na umělé trávě, takže to bude zase další náročný zápas. Ale to si nevybereme. Přestože byli poslední, dokázali porazit druhého, takže kvalitu mají."