02.03.2020

Přípravu jsme zakončili výhrou nad Jankovem

Výsledkově se nám generálka před startem jarní části divize vydařila. Jankov, jemuž patří v Ondrášovka krajském přeboru šestá příčka, jsme poslední únorovou sobotu na strakonické umělce porazili 2:1 (1:1).

SK Otava Katovice - SK Jankov 2:1 (1:1).

Branky:
21. Kadula, 74. Tušer - 5. Popelka. Rozhodčí: Urban. Přihlíželo 150 diváků.

Sestava: Švehla - Miklas, Tušer, T. Hajdušek, Horejš - Bálek, Kahuj, Janoch, Pavlovič - Kadula - Požárek. Střídali K. Hajdušek, Uher, Cibulka, Repa, Koutský a Chylík.

První půle z naší strany nebyla vůbec dobrá. Hráčům chyběl pohyb a nedařila se kombinace. Soupeř se ujal vedení hned v páté minutě, kdy se po rohovém kopu prosadil Popelka, ale za čtvrt hodiny bylo srováno. Šibenici parádně vymetl Kadula - 1:1.

Po přestávkové rozmluvě trenérů se obraz hry zlepšil. V 74. minutě nám vítězství po přímém kopu zařídil Tušer a nebýt zahozených šancí, rozdíl ve skóre mohl být vyšší.