13.10.2020

Poslední Cheb nám udělil lekci z produktivity

Osmé kolo divize nás bohužel v optimálním rozpoložení nezastihlo. Na domácím tréninkovém hřišti Junior jsme podlehli poslednímu Chebu 3:5 (1:3), když jsme dostali lekci z produktivity. Děkujeme všem, kteří nám fandili buď za plotem nebo na dálku.

SK Otava Katovice – FK Hvězda Cheb 3:5 (1:3).

Branky: 10. a 67. Kadula, 57. Požárek – 18., 38. a 75. Sláma, 6. Komberec, 56. Anděl. Rozhodčí: Šálková – Špindlerová, Šiška. ŽK: 1:5 (54. Chylík – 52. Anděl, 64. Bauer, 78. Hucl, 83. Kubinec, 84. Komberec. Hráno bez diváků.


Komentář trenéra Přemysla Šrouba: "Sehráli jsme asi nejhorší zápas za dobu, co jsem v Katovicích. Prohráli jsme naprosto zaslouženě, dostali jsme lekci z produktivity. Soupeř vystřelil šestkrát na bránu a z toho padlo pět gólů. Nám se naopak nedařilo prakticky nic. Směrem dozadu jsme dělali veliké chyby, byli jsme všude a nikde. Také se hrálo na tréninkovém hřišti Junior. Sice na něm trénujeme, ale bylo to jiné, navíc bez našich skvělých fanoušků. Když se to všechno sečetlo, byl z toho takový výsledek. Co se týče nucené pauzy, samozřejmě nejsme rádi, že se nebude hrát fotbal, ale momentálně jsme na tom hodně špatně. Máme plno zraněných, chybí nám lidé na střídání. Musíme se během čtrnácti dní dát do kupy, a pokud se to pustí, musíme se pokusit ještě do konce podzimu uhrát nějaké body."