13.03.2022

Obrat v jarní premiéře režíroval Michal Požárek

V jarní premiéře jsme ukázali naši sílu! I když jsme prohrávali už 0:2, tak jsme si nad soupeřem z Mýta připsali vítězství!

16. kolo divize (sk. A), sobota 12. března:

SK Otava Katovice – TJ Slavoj Mýto 3:2 (1:2).

Branky: 25. a 73. Požárek (2. z pen), 69. Kadula – 14. Vileta, 21. Nový. Rozhodčí: Brom – Glogar, Žurek. ŽK: 1:2 (34. Kotrba – 71. Vild a 53. Renza). Přihlíželo 277 diváků.

Sestava Katovic: Švehla – Hnídek, Janoch, Cibulka, Motl – L. Bálek (91. Sládek), Kotrba, Repa, D. Bálek (57. Rejšek) – Uher (57. Kadula), Požárek (88. Habor).

Sestava Mýta: Vild – Hereit, Růžička, Brudna, Renza, Brož, Buršík (81. Staněk), Vileta (66. Kadar), Skopový, Patrovský (81. Staněk), Nový (64. Pecháček).

Komentář trenéra Přemysla Šrouba: Dostali jsme góly přesně po situacích, na které jsem hráče upozorňoval. Mýto hraje jednoduchý fotbal, rychle nahoru a dlouhý nákop. Podskočili jsme balon a inkasovali jsme, což nás trochu uzemnilo. Začátek jsme přitom měli jasně lepší, soupeře jsme mleli a vedoucí gól visel ve vzduchu. Bohužel nás tohle srazilo a z druhé šance jsme inkasovali podruhé. Takové zápasy občas jsou. Cením si toho, že jsme to nezabalili, hrábli jsme a nesmírně důležité bylo, že jsme do poločasu snížili. Druhá půle už byla zcela v naší režii a šli jsme si za vítězstvím. Klukům jsem o přestávce říkal, že utkání otočíme, protože jsme jasně lepší. Ukázalo to charakter mužstva, že jsme to nezabalili a šli si za třemi body. Příští kolo nás zavede do Mariánských Lázní, kde hrajeme v sobotu dopoledne, takže pojedeme už v pátek odpoledne. Budeme tam spát, takže to bude zase něco trochu jiného. Budeme se cítit trochu více jako profíci a doufám, že to k něčemu bude.