11.04.2022

Obrat proti Sedlčanům režíroval Michal Repa

Naše jarní zápasy v Dudák aréně baví! Všechny tři mají stejný scénář - prohráváme, ale nakonec vítězíme 3:2!

Další obrat se nám podařil v sobotu 9. dubna proti Sedlčanům, kdy jsme se trochu netradičně ujali v 18. minutě vedení, ale soupeř do přestávky skóre otočil. A ve druhé půli jsme opět museli dotahovat. Nejprve v 57. minutě vyrovnal Repa a o tom, že v tabulce domácích utkání zůstaneme na prvním místě, rozhodl v samém závěru stejný muž, když se trefil zpoza vápna nechytatelně pod břevno a mohla propuknout obrovská radost! Děkujeme všem fanouškům, kteří dorazili i v nepříznivém počasí a pomohli nám získat další vítězství, díky němuž jsme se přiblížili medailovým pozicím.

SK Otava Katovice - TJ Tatran Sedlčany 3:2 (1:2).

Branky: 18. Požárek, 57. a 90. Repa - 26. Sochůrek, 40. Brotánek. Rozhodčí: Kříž - Duda, Mazanec. ŽK: 4:1 (22. Cibulka, 76. Motl, 90. L. Bálek, 90. Repa - 85. Kouklík). Přihlíželo 197 diváků.

Sestava Katovic: Švehla – Hnídek, Květoň, Cibulka, Motl – Repa, Janoch, Kadula, L. Bálek (81. Pavlovič) – Uher (63. D. Bálek), Požárek (74. Habor).

Sestava Sedlčan: Glogar – Sosnovec, Kdolský, Repetný, Lípa, Hanuš (69. Habart), Dvořák, Krůta (63. Kouklík), Brotánek, Sochůrek (79. Haas), Sirotek (46. Čipera).

Komentář trenéra Přemysla Šrouba: "Vedli jsme, byli jsme lepší, vytvořili jsme si další šance a nastřelili jsme břevno. Bohužel jsme inkasovali z první střely na bránu, byla to taková šmudla, která tam prošla… Před zápasem jsem hráče upozorňoval na to, že Sedlčany tlačí standardní situace do brány, ale inkasovali jsme z toho podruhé. Bohužel je naše bránění napůl a vždycky e nadřeme na to, abychom skóre otočili. Tentokrát se nám to podařilo až v 90. minutě. Byl to nádherný gól, takový se jen tak nevidí. Klobouk dolů před tím, jak to Michal Repa levou nohou trefil. Jsme šťastní, že máme tři boy. Ani nám to tolik nešlo, ale o to více si výhry ceníme. Příště zajíždíme do Hořovic a los máme takový, že se střetáváme s mužstvy, která hrají o záchranu. Byli jsme se na nich podívat v Přešticích a zvedly se, doma porazily Lom. Bude to těžký soupeř, každopádně tam budeme chtít zase urvat nějaký bod."