05.06.2020

Na úvod přípravy přestřelka v Klatovech

Po dvou týdnech tréninku jsme sehráli první přípravné utkání v Klatovech, kde jsme první červnový pátek po divoké přestřelce zvítězili 5:4!

KLATOVY - KATOVICE 4:5 (3:3).

Branky: Požárek 2, Janoch, Bálek, Pavlovič.

Sestava I: Švehla - Cibulka, T. Hajdušek, Tušer, Chylík - Repa, Janoch, D. Bálek, Pavlovič - Uher - Požárek.

Sestava II: Provazník - Koutský, T. Hajdušek, Tušer, Cibulka (65. Chylík) - Repa (65. D. Bálek), Kahuj, Janoch (65. Pavlovič), L. Bálek - Kotrba - Kadula.

Komentář trenéra Přemysla Šrouba: „Po pauze to bylo naše první utkání a mělo dobrou úroveň. Od začátku se hrálo v rychlém tempu nahoru - dolů. Po gólech Požárka jsme vedli 2:0 a ještě Pavlovič orazítkoval tyč. Pak Klatovy třemi góly stav otočily, přičemž dvě branky byly z penalty, ale do poločasu srovnal Janoch na 3:3. Druhá půle se hrála v podobném tempu. Strhli jsme vedení znovu na svoji stranu a měli jsme i další šance, jenže po trestném kopu domácích bohužel přišlo vyrovnání. Konečnou výhru nám v závěru zajistil po pěkném individuální akci Pavlovič. Jsem s utkáním spokojen. Klatovy hrály už šestý zápas a na nás byla znát nerozehranost. Důležité je, že se nikdo nezranil, a že jsme znovu odehráli kvalitní partii.“