24.08.2020

Na úvod nové sezony jsme přivezli z Mýta bod

Do nové divizní sezony jsme vstoupili porážkou na penalty, kterou jsme si přivezli v neděli 23. srpna ze západočeského Mýta. Tam jsme vstřelili obě branky, bohužel jedna byla vlastní.

TJ Slavoj Mýto – SK Otava Katovice 1:1 (0:0) – penalty 4:2.

Branky: 52. vlastní Chylík – 50. Repa. Rozhodčí: Dohnal – Vnuk, Doubrava. ŽK: 3:3 (42. Brož, 77. Štych, 86. Zajíček – 28. Chylík, 84. Janoch, 89. D. Bálek). Přihlíželo 335 diváků.

TJ Slavoj Mýto: Vild – Staněk, Růžička, Hereit (68. Martin Brož), Marek Brož, Štych, Lávička, Frizoni, Vileta, P. Zajíček (61. T. Zajíček), Brudna (68. Pfeifer).

SK Otava Katovice: Švehla – Cibulka (86. Kotrba), Hajdušek, Tušer, Chylík – Pavlovič (79. D. Bálek), Kahuj, Janoch, Repa (62. L. Bálek) – Kadula – Uher (62. Požárek).


Jak viděl utkání trenér Přemysl Šroub? "Podle mého názoru je remíza spravedlivá. Hrálo se nahoru – dolů a diváci se rozhodně nenudili. Hráči se předháněli v zahazovaní šancí, vyznamenali se také oba gólmani. My jsme ještě nastřelili Pavlovičem tyč a jednou nás zachránilo břevno. Po změně stran jsme se ujali vedení zásluhou Repy, ale bohužel si za dvě minuty Chylík srazil míč do vlastní brány. Oba týmy se hnaly za vítězstvím, ale skóre se už nezměnilo. V penaltách jsme úspěšní nebyli, takže máme bod. Ten hodnotím vzhledem k tomu, že má Mýto výborné mužstvo, kladně."