25.09.2022

Na Aritmě nám vůbec nevyšel první poločas

V osmém kole divize jsme si připsali třetí venkovní porážku v řadě, když jsme se v sobotu 24. září vrátili s prázdnou ze hřiště pražské Aritmy.

SK Aritma Praha – SK Otava Katovice 3:1 (3:0).

Branky: 18. Štěpánek, 32. Bedma, 40. Junek – 48. Uher. Rozhodčí: Melichar – Zoufalý, Štefan. ŽK: 1:1 (90+1. Míka – 39. Štěch). Přihlíželo 95 diváků.

Aritma Praha: Stareček – Kalina, Bedrna, Krupička, Ielitro, Mareš, Novotný (72. Komárek), Štěpánek (83. Červený), Junek (83. Macháček), Trenkwitz (86. Racocha).

Katovice: Švehla – Květoň, Janoch, Kostka, Motl – L. Bálek, Sládek (74. Cibulka), Kotrba (29. Štěch), D. Bálek – Habor – Požárek (6. Uher).

Přemysl Šroub, trenér Katovic: "Do Prahy jsme odjížděli oslabeni o několik hráčů. Při rozcvičování se navíc zranil Požárek a v průběhu prvního poločasu musel ze hry odstoupit ještě i Kotrba. Potom jsme to měli těžké. Hráči Aritmy hráli dobře, byli lepším týmem a jejich poločasové vedení 3:0 bylo zasloužené. Byli důrazní a přehrávali nás, zatímco my jsme byli jako na kolotoči. O přestávce byla v kabině bouřka a jsem rád, že jsme druhý poločas dohráli důstojně. Hned na začátku se nám podařilo dát gól a najednou nás bylo plné hřiště. Kdybychom proměnili ještě nějakou šanci, mohli jsme zápas zdramatizovat. Nic to ale nemění na tom, že jsme prohráli zaslouženě. Na druhou stranu jsem ale rád, že jsme v poločase nesložili zbraně a dohráli jsme zápas důstojně."