03.08.2021

Místo gólové pojistky bohužel přišel obrat

Vstup do nové sezony nám nevyšel, domácí třemi góly skóre po změně stran otočili. I přes několik šancí se nám už bohužel druhou trefu přidat nepodařilo. Děkujeme všem fanouškům, kteří nás dorazili podpořit nebo i těm, co nám drželi palce na dálku.

TJ Slavoj Mýto – Otava Katovice 3:1 (0:1).

Branky: 59. Skopový, 69. Nový, 78. Buršík – 30. Kadula. ŽK: 3:1 (Renza, Vild, Staněk, Grambal – Motl). Rozhodčí: Kožár – Holakovská, Mičan. Přihlíželo 212 diváků.

Sestava Katovic: Švehla – Hnídek, Janoch, Cibulka, Motl – D. Bálek, Kahuj, Kotrba (76. Uher), L. Bálek (67. Repa) – Kadula – Požárek.

Přemysl šroub, trenér Katovic: „Bohužel jsme se z Mýta vrátili s prázdnou, i když jsme minimálně hodinu byli jasně lepším týmem. Hlavně v prvním poločase jsme zahazovali jednu šanci za druhou. Snad třikrát jsme šli sami na brankáře a nic. Trefil se pouze Jindra Kadula. Také do druhé půle jsme nastoupili aktivně a chtěli jsme rozhodnout druhým gólem. Místo toho však přišla náhodná střela z dálky, teč našeho obránce do protipohybu Švehly a bylo vyrovnáno. Tím jsme dostali domácí na koně a ti dalšími dvěma góly strhli zápas na svoji stranu. Takticky i herně jsme to zvládli, ale hraje se na branky. Teď nás doma čekají Mariánské Lázně a musíme získat tři body.“