11.09.2022

Lom nás předčil v produktivitě

Na Táborsku se nám prostě nedaří, což potvrdil i sobotní zápas. Ze Svépomoci se bohužel vracíme s porážkou o tři branky a v tabulce se propadáme na pátou příčku.

TJ Sokol Lom – SK Otava Katovice 5:2 (2:1).

Branky: 47. a 72. Musiol, 22. Škrleta, 29. vlastní Chylík, 87. Tauber – 39. Kadula, 59. L. Bálek. Rozhodčí: Kubec – Kastl, Langmajer. ŽK: 1:5 (64. Grobár – 21. Štěch, 55. Chylík, 75. Uher, 75. Rejšek, 85. Motl). Přihlíželo 210 diváků.

Lom: Matoušek – Mácha, Rydval, Slavík, Škarda, Skopec, Pfeifer, Škrleta (74. Tauber), Grobár, Šimák (65. Kubovský), Musiol.

Katovice: Švehla – Chylík (68. Kostka), Janoch, Motl (78. D. Bálek), Cibulka (46. Rejšek), Štěch, Sládek (68. Požárek), Kotrba, L. Bálek, Uher, Kadula.

Trenér Přemysl Šroub po porážce 2:5 od Lomu: „Porážka nás samozřejmě mrzí, ale soupeř nás předčil v produktivitě. Asi šestkrát se dostal do našeho vápna a z toho dal pět gólů. Svědčí to o jeho kvalitě a zkušenostech střelce Musiola, jenž proměnil snad všechny své šance. Nezačali jsme úplně špatně, prvních dvacet minut jsme byli lepším týmem, ale poté jsme se dopustili dvou chyb v obraně a prohrávali jsme 0:2. Do poločasu jsme ještě stačili snížit a v kabině jsme si řekli, jak bychom chtěli po změně stran pokračovat. Všechno zhatila hned 47. minuta, kdy jsme se dopustili opět obrovské chyby v obraně. Znovu jsme se dostali do zápasu gólem na 3:2, jenže brzo jsme inkasovali počtvrté a bylo prakticky po zápase. Poslední gól už padl při hře vabank. Je třeba se z prohry s kvalitním soupeřem oklepat a doma svalit Horní Břízu.”