17.10.2021

Lom dokázal jako první bodovat v Dudák aréně

Všechno bohužel jednou končí a platí to i v případě naší stoprocentní bilance na domácím hřišti. Prvním celkem, který si dokázal z Dudák arény odvézt všechny body, se stal vedoucí Lom. Ten zvítězil jednoznačně 4:1 (2:0). Děkujeme všem fanouškům za podporu a skvělé podzimní návštěvy!

12. kolo divize (sk. A), sobota 16. října:

SK Otava Katovice – TJ Sokol Lom 1:4 (0:2).

Branky: 76. D. Bálek – 38. a 84. Musiol, 17. Krušatins, 60. Novák. Rozhodčí: Fencl – Mičan, Havránek. ŽK: 2:2 (42. Cibulka, 89. Uher – 74. Krušatins, 79. Kosobud). Přihlíželo 335 diváků.

Sestava Katovic: Provazník – Hnídek, Janoch, Cibulka, Motl – L. Bálek, Repa (70. Sládek), Kotrba, D. Bálek – Požárek, Uher.

Sestava Lomu: Matoušek – Janů, Chotovinský, Slavík, Rabiňák (71. Kosobud), Krušatins, Grobár (71. Tsolakis), Pfeifer, Novák (87. Bosnyak), Musiol (84. Rabiňák), Neužil.

Komentář trenéra Přemysla Šrouba: "V zápase s lídrem tabulky jsme bohužel od začátku tahali za kratší konec. Lom hrál velmi dobře a my se spíše bránili. Přesto jsme si v prvním poločase vytvořili dvě stoprocentní šance. Cibulka ani Uher však skórovat nedokázali. To se proti tak kvalitnímu soupeři nevyplácí. Lom své šance proměňoval, a tak byl poločas 0:2. Za stavu 0:3 se nám podařilo snížit, ale poslední slovo měli opět hosté. Sportovně se musíme sklonit před kvalitou Lomu a s pokorou přijmout porážku. Takto nás ještě nikdo na domácím hřišti nepřehrával."