17.07.2020

Kdyby dorazilo přes 500 fanoušků, bylo by to skvělé

První přípravné utkání je tu. Divizní fotbalisté Katovic jej sehrají v sobotu 18. července na svém hřišti, kde změří síly s devatenáctkou mistrovské Slavie Praha. Úvodní výkop je v 11 hodin.

„Pro nás to bude velice kvalitní prověrka. Slavia se umístila v uplynulém ročníku nejvyšší dorostenecké ligy, který ukončil koronavirus, na třetí příčce. Bude to nesmírně běhavý a technicky vybavený soupeř. Diváci se mají na co těšit,“ říká katovický trenér Přemysl Šroub, který se na duel také sám velmi těší. Také proto, že je příznivcem rivala z Letné. „Od mala jsem fanouškem Sparty, takže budu chtít zvítězit. Ale natěšený nejsem jenom já. Všichni z našeho týmu se těší na zajímavého soupeře,“ doplnil.

Katovičtí by měli být kompletní a šanci opět dostanou všichni. Podle všech předpokladů dorazí na přípravu vysoká návštěva. „Už na Blatnou a strakonický Junior jich dorazilo kolem tří stovek a troufám si tvrdit, že jich na juniorku Slavie přijde ještě více. Také jsem se dozvěděl o zajímavé akci, kterou organizuje strakonická odbočka Odboru přátel SK Slavia Praha. Měl by dorazit průvod v čele s jejím předsedou Milošem Sedláčkem a už to zaručuje vysokou návštěvu. Kdyby dorazilo jako na mistrák přes 500 fanoušků, bylo by to skvělé,“ uzavřel katovický kouč.