23.09.2021

Kadula: Upřednostňuju body a výkon nás všech

Na hřišti zatím v nové sezoně strávil jenom 304 minut, ze 720 možných, přesto už stihl nastřílet sedm branek, což ho řadí na druhé místo střelecké tabulky áčkové skupiny divize. Řeč je o Jindrovi Kadulovi, jenž naposledy sestřelil Hvězdu Cheb hattrickem.

Našel jsi potřebnou pohodu v zakončení?

Chtěl bych hlavně říci, že většina branek, které vstřelíme, jsou po pěkných akcích, do nichž se zapojí několik hráčů. Já mám štěstí, že jsem byl na konci a slíznul smetanu. Těší mě to, ale upřednostňuju body a výkon nás všech před tím, kdo je napsaný v listině střelců.

Minule jsem se Tě ptal, jestli jsi už někdy dal tak rychlý hattrick, tak tentokrát je otázka jasná. Už se Ti někdy podařilo skórovat třikrát ve dvou po sobě jdoucích domácích zápasech?

Určitě to bylo poprvé, co se mi něco podobného povedlo.

Zlomila definitivně odpor Chebu druhá branka? Který moment zápasu bys označil jako rozhodující?

Je to dost možné, v divizi je už strašně složité, když prohráváte o dvě a více branek. Soupeře branka položila a nás naopak uklidnila. Myslím ale, že jsme zápas měli většinu času pod kontrolou a já osobně jsem se cítil velmi dobře.

Co jste si řekli s klukama po minulém výbuchu v Plzni? Bylo těžké hodit tak vysokou porážku za hlavu?

Krátce jsme si zápas shrnuli, každý věděl, že to byla ostuda, postavili jsme se k tomu a chtěli dokázat, že to byl zápas blbec ve všem. Věřili jsme si, na další zápas se připravili a zvládli ho!

Teď vás čekají ve čtyřech dnech dvě utkání. Bude to pro Tebe hodně náročné vzhledem k tomu, že jsi přiznal, že Ti trvá vzhledem k problémům s kolenem regenerace po zápase déle?

Popravdě o tom nechci zatím moc přemýšlet, bude to složité, na druhou stranu, když se daří, regenerace je rychlejší a člověk se do zápasů těší.