22.09.2021

Hvězda Cheb sestřelena třemi zásahy

Čtvrtý domácí zápas, čtvrtá výhra, podruhé s čistým kontem. Katovice porazily Cheb jednoznačně 3:0 (1:0) a v tabulce se posunuly na páté místo.

8. kolo divize (sk. A), sobota 18. září:

SK Otava Katovice – FK Hvězda Cheb 3:0 (1:0).

Branky: 32., 58. a 64. Kadula (1. z pen.). Rozhodčí: Vnuk – Zoufalý, Hádek. ŽK: 0:3 (Wagneter, F. Kompit, L. Kompit). ČK: 0:1 (55. trenér Šebesta). Přihlíželo 227 diváků.

Sestava Katovic: Provazník – Hnídek, Cibulka, Janoch, Motl – L. Bálek, Kotrba, Repa, D. Bálek (75. Rejšek) – Kadula (83. Sládek), Požárek (62. Uher).

Sestava Chebu: Wagneter – F. Kompit, Znak, Komberec, L. Kompit, Sláma, Janda, Netrval, Plíhal (48. Bauer), Anděl, Pilař (48. Hrotek).


Komentář trenéra Přemysla Šrouba: "Jsem rád, že se nám na domácím hřišti daří a povedlo se nám odčinit ostudnou porážku ze hřiště plzeňského Petřínu. Oklepali jsme se z toho rychle a hned v dalším kole jsme získali tři body.“


Proti Chebu dostal mezi tyčemi příležitost Petr Provazník a vedl si velmi dobře, žádný míč za svá záda nepustil. „To, že budu chytat, jsem se dozvěděl od trenéra ve středu na tréninku. Musím se přiznat, že jsem byl trochu nervózní. Hodně mi ale pomohl Tomáš Švehla, jenž se mnou před zápasem hodil řeč. K čistému kontu mi pomohli kluci, soupeř měl akorát v prvním poločase dvě nebezpečné střely.“


Výsledky 8. kola: Mariánské Lázně – Sedlčany 2:2, Dynamo České Budějovice B – Jindřichův Hradec 7:0, Rokycany – Beroun 1:0, Přeštice – Doubravka 2:2, Klatovy – Petřín Plzeň 3:3, Katovice – Cheb 3:0, Mýto – Hořovice 5:1, Lom – Soběslav 3:1.