06.03.2022

Generálka se nepovedla, výhru bral Lafatův Olešník

V prvním poločase generálky jsme se ujali vedení, ale druhý poločas vyšel lépe Olešníku. Ten rychle srovnal z penalty a díky dalším dvěma trefám utekl na 1:3. Vasyl Habor sice sedm minut před koncem snížil, ale poslední slovo měli hosté, kteří si tak připsali vítězství 4:2.

SK Otava Katovice – FK Olešník 2:4 (1:0).

Branky: Uher, Habor – Szó z penalty, Hezoučký, Beko, Šíma.

Sestava Katovic: Švehla – Hnídek, Cibulka, Janoch, Motl – L. Bálek, Kotrba, Repa, D. Bálek – Uher, Požárek. Střídali Provazník, Kadula, Sládek, Habor a Květoň.

Komentář trenéra Přemysla Šrouba: „Generálka se nám hrubě nevydařila. První poločas byl z naší strany ještě celkem solidní, vyhráli jsme ho 1:0. Šli jsme třikrát sami na brankáře, nastřelili jsme tyč a nebýt naší špatné koncovky, bylo rozhodnuto. O poločase jsem prostřídal a přišlo, co přišlo… Hrubé individuální chyby hned na začátku druhé půle nás srazily do kolen a padla na nás deka. Nedařilo se nám téměř nic a Olešník to nakoplo. Dostali jsme těsně před startem jarní části divize facku a doufám, že si hráči uvědomili, že takovýto výkon by nám nestačil na body v žádném zápase. Je třeba se z toho poučit a dobře se připravit na Mýto.“