01.11.2021

Dvoubrankové vedení jsme bohužel neudrželi

Pár minut. Tak málo nás dělilo od toho, abychom si z českobudějovického Složiště odvezli všechny body. Bohužel v 90. minutě přišlo vyrovnání na konečných 2:2.

SK Dynamo České Budějovice B – SK Otava Katovice 2:2 (0:1).

Branky: 62. Vais, 90. Bízek – 38. Požárek, 53. Kadula z pen. Rozhodčí: Kotalík – Matyš, Glogar. ŽK: 3:1 (41. Tolno, 51. Perina, 59. Javorek – 20. D. Bálek). Přihlíželo 120 diváků.

Sestava Dynama B: Kerl – Tolno, Bízek, Bečvář (46. Malecha), Veliký (69. Bouguetouta), Perina, Polanský, Němeček, Mašek (56. Kladrubský), Vais, Javorek.

Sestava Katovic: Švehla – Hnídek, Janoch, Cibulka, Rejšek (83. Pavlovič) – L. Bálek, Kotrba, Repa, D. Bálek – Kadula (92. Mikeš) – Požárek (88. Sládek).

Hodnocení trenéra Přemysla Šrouba: ”Kdyby mi někdo před zápasem v Českých Budějovicích řekl, že získáme bod, tak bych ho bral všema deseti. Takhle jsou ve mně smíšené pocity. Gól na 2:2 jsme dostali v 90. minutě, takže to trochu mrzí. Nutno ale sportovně přiznat, že béčko Dynama bylo aktivnějším a lepším týmem. My jsme výborně bránili a spoléhali na rychlé kontry. Dva nám vyšly a po brankách Požárka a Kaduly z penalty jsme vedli 2:0. Několika výbornými zákroky nás podržel gólman Švehla. První branku jsme inkasovali po tečované střele a poslední ze standardní situace. Musím kluky pochválit za bojovnost a nasazení. O body jsme se rvali celou dobu.”