08.04.2022

Do Katovic míří Sedlčany. Cílem je další domácí vítězství

Oslavit se svými fanoušky další vítězství! To je cíl pro zítřejší utkání dvacátého kola divize, které do katovické Dudák arény zavede Sedlčany. Souboj šestého se čtrnáctým celkem tabulky odstartuje v 16.30 hodin.

Katovičtí budou favoritem. Na jaře ještě neprohráli a v Dudák aréně jen tak neztrácí, což potvrzuje i vedoucí postavení v tabulce domácích zápasů. Přesto Sedlčany vnímá trenér Přemysl Šroub jako těžkého soupeře. „Sice bojují o záchranu, ale oproti podzimu se neskutečně zvedly. V Soběslavi dokázaly vyhrát 3:0, doma porazily Jindřichův Hradec a prohrály pouze s dvěma nejlepšími celky, kterými jsou Lom a Přeštice,“ uvedl na soupeřovu adresu katovický kouč. „Oba zápasy jsem viděl a musím s respektem uznat, že podaly velmi sympatické výkony,“ dodal.

Kudy by tedy mohla vést cesta k úspěchu? „Čeká nás hodně těžký soupeř, který má dobře zvládnutý obranný blok a rychlé brejkové hráče. Na to si tedy musíme dát pozor. Hrajeme doma a chceme před našimi fanoušky opět zvítězit,“ uzavřel.


Hrát se bude navzdory nepříznivému počasí v minulém týdnu na hlavním hřišti, takže se fanoušci opět mohou těšit na skvělý fotbal, strakonické pivo, klobásy a poločasovou soutěž o jihoafrická vína.