26.03.2023

Proti Soběslavi jsme urvali první jarní výhru

Neskutečná úleva! Na jaře jsme si konečně připsali tři body, Soběslav jsme porazili 1:0 díky brance Tomáše Janocha z úvodu zápasu.

19. kolo divize (sk. A), sobota 25. března:

SK Otava Katovice – TJ Spartak Soběslav 1:0 (1:0).

Branka: 2. Janoch. Rozhodčí: Kastl – Mičan, Mazanec. ŽK: 3:2 (39. Kahuj, 90+3. Kotrba, 90+4. Sládek - 62. Bouchal, 82. Dumbrovský). Přihlíželo 288 diváků.

Sestava Katovic: Provazník – Hnídek, Cibulka, Janoch, Motl – L. Bálek (93. Požárek), Kahuj, Kotrba (68. Repa), D. Bálek – Uher (93. Habor) – Kadula (83. Sládek).

Sestava Soběslavi: Červenec – Zeman, Boháč, Kubart, Hromada (68. Větrovský) – F. Vaněk, Bouchal, Hoffmann, Hájek, Dumbrovský – D. Vaněk (46. Mazouch).

Komentář trenéra Přemysla Šrouba: "Jednalo se o jihočeské derby, chtěli jsme ho zvládnout, tak jsem obrovsky šťastný, že jsme vyhráli, hlavně s nulou vzadu. Soběslav, které patřilo druhé místo v tabulce, byla těžkým soupeřem. Věděli jsme, že hraje dlouhé nakopávané balony a chtěli jsme je pokrýt. Celá obranná čtveřice to zvládla skvěle. Řekl bych, že jsme po celou dobu byli lepší a zaslouženě jsme vyhráli. Ve druhé půli jsme se sice trochu zatáhli, Soběslav už hrála vabank. Jsme za všechny body moc rádi, díky nim jsme se posunuli v tabulce zpátky, kam patříme."