03.09.2021

V sobotu přijede Hořovicko. Získáme další výhru?

Dokáží fotbalisté Katovic potvrdit první venkovní body na domácím hřišti? To je zásadní otázka pro sobotu 4. září, kdy k Otavě zavítají Hořovice. Souboj šestého s patnáctým celkem odstartuje v tradičních 17 hodin.

Minule dokázaly Katovice zlomit venkovní prokletí, když přivezly jednoznačnou výhru 4:1 ze hřiště Sedlčan. “Po venkovní výhře panuje v týmu skvělá atmosféra. Ty body ale musíme ještě potvrdit doma,” brzdí trochu euforii trenér Přemysl Šroub, byť Jihočeši na tohoto soupeře umí. Doma ho vždy porazili - 2:1 a 2:0. “Moc si přeji, abychom zase zvítězili. Hořovice u nás dvakrát prohrály, ale bude to těžké. Za prvé mají v základu oproti loňsku šest jiných hráčů a za druhé mají formu, což ukázala poslední dvě kola. V Lomu, kde hrály výborně, prohrály smolně a remíza s Přešticemi hovoří za vše,” uvedl na adresu hostů katovický kouč.

A jak to vypadá se sestavou? Změní se nějak oproti minule? “Do týmu přibude Pavel Rejšek, jinak budeme ve stejném složení,” prozradil Šroub.

A proč by si fanoušci, kteří Katovice podporují nejen doma, ale i venku, neměli tento zápas nechat ujít? “Diváky bych nalákal na dobrého soupeře. Má být hezké počasí, poteče výborné pivo a klobásy máme také vynikající. Budeme vás opět potřebovat,” uzavřel Přemysl Šroub, který bude brzy šéfem katovické lavičky dva roky.