25.08.2021

Beroun opět vyfasoval v Dudák aréně bůra

Domácí zápasy s Berounem nás zatím hodně baví. 5:2, 5:1 a teď zase 5:1... Po čtyřech kolech máme bilanci dvě výhry - dvě porážky.

4. kolo divize, sobota 21. srpna:

SK Otava Katovice – Český lev Union Beroun 5:1 (3:0).

Branky: 11. a 25. Uher, 5. L. Bálek, 62. Cibulka, 73. Požárek – 90. Tarasov. Rozhodčí: Štrincl – Šlajs, Toucha. ŽK: 1:1 (65. Repa – 75. Tarasov). Přihlíželo 269 diváků.

Sestava Katovic: Švehla (70. Provazník) – Hnídek (74. Rejšek), Cibulka, Janoch, Motl – L. Bálek, Kotrba, Repa (70. Sládek), D. Bálek (64. Mikeš) – Uher, Požárek.

Sestava Berouna: Novák – Počta, Veselý (29. Bednárik), Pelikán, Soukup, Landa, Pipiška, Lacina, Lhotka, Poslední (25. Pošmurný), Tarasov.

Komentář trenéra Přemysla Šrouba: "Dalo by se říci, že je Beroun naším oblíbeným soupeřem. Třikrát po sobě jsme mu doma nastříleli pět branek - 5:2 a dvakrát 5:1. Potřebovali jsme protrhnout střeleckou smůlu jako sůl. V minulých zápasech nám to tam nepadalo a tentokrát se dá říci, že bylo ve 20. minutě rozhodnuto. Jsem za kluky nesmírně rád, že skórovali po pěkných akcích. Ve druhém poločase jsem navíc mohl dát šanci všem z lavičky, včetně brankáře Provazníka. Kluci trénují a zaslouží si to. Kdyby bylo takových zápasů více, bylo by samozřejmě jenom lépe. Příště zajíždíme do Sedlčan, kde budeme chtít prolomit venkovní trápení a získat nějaký bod. Je potřeba se opět dobře připravit."