23.06.2020

Fanoušky jsme potěšili pěti góly do sítě Blatné

V přípravě jsme stále stoprocentní! Dnes jsme si připsali třetí vítězství, když jsme na svém hřišti porazili účastníka krajského přeboru z Blatné 5:0 (3:0). Nebýt zahozených šancí, vítezství mohlo být vyšší. Na druhou stranu je třeba podotknout, že nás v první půli dvakrát výrazně podržel gólman Provazník.

SK Otava Katovice – TJ Blatná 5:0 (3:0).

Branky: Požárek 2, Pavlovič, Uher z pen., Kadula. Přihlíželo 250 diváků.

Sestava Katovic: I. poločas: Provazník – Miklas, Hajdušek, Tušer, Cibulka – Pavlovič, Kahuj, Janoch, D. Bálek – Kadula – Uher. II. poločas: Provazník – Koutský, Hajdušek, Chylík, Horejš – Repa, Kahuj (65. Pavlovič), Janoch (65. D. Bálek), L. Bálek – Kotrba – Požárek.

Sestava Blatné: Chlanda – Sedláček, Benedikt, Bláha, F. Hrádek – Čadek, Mišiak, Hlaváč, Prokopec, Kůst – Šimůnek. Střídali A. Hrádek a Říha.

Komentář trenéra Přemysla Šrouba: „Chtěli jsme zvítězit potřetí, což se nám podařilo. Blatná se však představila jako dobrý soupeř. Hrála tvrdě a vyplnilo se to, co jsem před zápasem říkal. Pokud by kluci nedávali balon rychle od nohy, tak by je to bolelo. Tomu nahrával i terén, ale poradili jsme si s tím. Musím také říci, že výborně zachytal gólman Petr Provazník. V prvním poločase zneškodnil dvě tutovky. Ukázal, že pokud není Tomáš Švehla, tak ho může v klidu zastoupit. Jinak se teď snažíme sestavu točit. V předpřípravném bloku dostávají prostor všichni hráči a snažíme se, aby dostali stejnou minutáž. Také sledujeme nové hráče Davida Bálka s Petrem Kotrbou, kteří k nám přišli.“